SPÓJNIA MAŁA WIEŚ 0:2 ŚWIT STAROŹREBY

SPÓJNIA MAŁA WIEŚ      0:2      ŚWIT STAROŹREBY

W ramach dziewiątej kolejki seniorzy ŚWITU w niedzielę 16.10.2016 r rozegrali mecz ze Spójnią Mała Wieś na stadionie w Wyszogrodzie.

Nasz zespół wyszedł na murawę bardzo bojowo nastawiony z chęcią wywiezienia trzech punktów. Po ośmiu kolejkach mieliśmy na koncie jedno zwycięstwo i trzy remisy , z dorobkiem sześciu punktów mieściliśmy się w dolnej części tabeli.

Od samego początku byliśmy stroną dominującą prowadząc grę na połowie przeciwników. Zespół gospodarzy ograniczył się do kontrataków nie stwarzając w pierwszej połowie meczu sytuacji bramkowych. Drużyna ŚWITU przeprowadzała co chwila groźne akcje, lecz brakowało skutecznego strzału na bramkę zespołu z Małej Wsi.

W 25 minucie tuż za środkową linią boiska przejmuje piłkę Mateusz Ziarko, lobując z odległości około 30 metrów bramkarza Spójni, a tym samym zdobywa gola na 1:0. Takim wynikiem kończy się pierwsza połowa meczu .

Drugą połowę zespół gospodarzy rozpoczął od śmiałych ataków zagrażając kilkakrotnie naszej bramce . Dzięki naszemu bramkarzowi i obrońcom napór drużyny przeciwnej udało się przetrzymać .

W 65 minucie po jednym z kontrataków dośrodkowanie w polu karnym gospodarzy przejmuje Kamil Jędrzejewski i pewnym uderzeniem zdobywa gola, podwyższając wynik spotkania na 2:0. Po tej bramce zespół Spójni stracił impet i znów drużyna Świtu prowadziła grę kontrolując jej przebieg .

Do końca meczu wynik nie uległ zmianie chociaż Maciej Sobiesiak i Daniel Oliwkowski umieścili piłkę w bramce przeciwników, ale obydwa strzały były z pozycji spalonych.

W ten weekend wygrały również nasze drużyny młodzieżowe:

Juniorzy młodsi rocznik 2000 i młodsi

ŚWIT - CZARNI Rempin 6:1

Trampkarze rocznik 2003 i młodsi

ŚWIT - MAZOWIA Słubice 26:0

Młodzicy rocznik 2005 i młodsi

ŚWIT - START Proboszczewice 3:1

Życzymy wszystkim naszym drużynom zwycięstw i zadowolenia z gry.